Take Home Frozen Meals
-
TourtièreZups Wakefield
- Regular price
- $35.95
- Regular price
-
- Sale price
- $35.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $35.95
- Regular price
-
- Sale price
- $35.95
- Unit price
- per
-
Pea Soup with Pork (1L)Zups Wakefield
- Regular price
- $12.95
- Regular price
-
- Sale price
- $12.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.95
- Regular price
-
- Sale price
- $12.95
- Unit price
- per
-
Seafood Mac n' CheeseGaspé Girl
- Regular price
- From $22.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $22.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00
- Unit price
- per
-
Clam Chowder (32 oz)Gaspé Girl
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
-
New-Brunswick Cooked Original Salmon Filet (250 g)Gaspé Girl
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
-
New-Brunswick Cooked Coco-Curry Salmon Filet (250 g)Gaspé Girl
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
-
Seafood Sauce (32 oz)Gaspé Girl
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
- $28.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
- $28.00
- Unit price
- per
-
Salmon Spread (225g)Gaspé Girl
- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00
- Unit price
- per
-
Salmon Gravlax | Deep Purple (150 g)Gaspé Girl
- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00
- Unit price
- per
-
Salmon Gravlax | Original (150 g)Gaspé Girl
- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00
- Unit price
- per